Голова облради Бойко відвідав санаторій "Брусниця", який з 1 липня відновив свою роботу

Олексій Бойко з робочим візитом відвідав Чернівецьке обласне комунальне підприємство «Бальнеологічний санаторій «Брусниця». Заклад не функціонував майже півтора року донедавна. Сума його загальної успадкованої заборгованості складала близько 500 тис. грн. Через брак фінансування з року в рік стан санаторію погіршувався. Обласна рада минулого скликання порушувала питання щодо продажу об’єкта. Про це повідомляє пресслужба обласної ради.

Проте завдяки вжитим управлінським заходам теперішнього керівництва та депутатів обласної ради з 1 липня санаторій знову розпочав роботу й активно приймає відвідувачів. Діяльність установи вдалося відновити без залучення бюджетних коштів.

Прибуток від комунального підприємства спрямовано на закриття поточної заборгованості. Першочергово — на погашення боргів із заробітної плати. Підприємство вже заробило близько 100 тис. грн за період відновленої роботи, тобто менше, ніж за місяць. Відповідно, разом із поступовим налагодженням роботи зменшується і сума заборгованості.

Кількість працівників санаторію збільшена з 6 до 20 осіб. Новостворені робочі місця забезпечують додаткові надходження до місцевого бюджету.

Наразі тут лікується велика кількість людей. Поки що умови бальнеологічного санаторію «Брусниця» зовсім не європейські, і на це є об’єктивні причини. Та обласна рада докладатиме всіх можливих зусиль для поліпшення матеріально-технічної бази і підвищення рівня сервісу закладу, аби буковинці та гості області мали можливість отримувати якісні медичні послуги.

Відновлення роботи колись збиткового санаторію «Брусниця» є яскравим прикладом того, що, маючи бажання і належну підтримку, обласні комунальні установи здатні успішно працювати, - йдеться у повідомленні пресслужби облради.


Коментарі:
Більше новин по темі: