Голова облради Бойко призначив Іллю Тащука в.о. гендиректора ОКНП «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

ВИХІД ЗНАЙДЕНО ? /

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко призначив начальника структурного підрозділу пухлин молочної залози ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр» Іллю Тащука  виконувачем обов’язків генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня».

Відповідне розпорядження підписав сьогодні, з березня, - інформує прес-служба обласної ради.

Нагадаємо, у січні 2020 року під час реорганізації комунальної установи «Чернівецький обласний клінічний онкологічний центр» у комунальне неприбуткове підприємство, змінили посаду головного лікаря на генерального директора. Тоді ж звільнили очільника медустанови Іллю Тащука, а виконувачем обов’язки генерального директора призначили Ігоря Малишевського, - писала Агенція АСС.

На сесії обласної ради більшість депутатів не підтримали кандидатуру Ігоря Малишевського на посаді генерального директора. Тоді медик звернувся до Шевченківського суду з позовом, в якому вимагав голову обласної ради призначити його на керівну посаду. Суд задовольнив вимогу, а тодішній голова облради Іван Мунтян виконав рішення.

Водночас, колишній головний лікар онкоцентру Ілля Тащук звернувся до суду з апеляційною скаргою, у якій попросив скасувати рішення Шевченківського районного суду м. Чернівці від 6 серпня 2020 року та ухвалити нове судове рішення, яким відмовити Малишевському у позові, посилаючись на неправильнезастосування норм матеріального права, неповне з`ясування обставин, що мають значення для справи. Також Ілля Тащук зазначив, що рішенням Шевченківського районного суду було порушено його право на працю. Про це йдеться у Державному реєстрі судових рішень. Апеляційну скаргу Іллі Тащука задовольнили. Рішення Шевченківського районного суду м. Чернівці від 6 серпня 2020 року скасували. Проте керівництво онкоцентру не змінилося.

Тоді ж в коментарі журналістам голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко сказав, що, наразі, триває аналіз судового процесу.

«Насправді, проблемних питань щодо директорів комунальних підприємств більше. І не лише по онкоцентру. Зараз ми робимо аналіз всіх судових процесів, в яких тією чи іншою стороною є Чернівецька обласна рада. Одразу після вивчення буде відповідне реагування. Втручання, звісно, будуть, але в межах моєї компетенції та Закону», - зазначив Олексій Бойко.


Коментарі:
Більше новин по темі: