Фотофакт зі флагштоком: коли мільйони тупо закопуються у землю...

Фотофакт зі флагштоком Державного прапора України, який сьогодні помпезно відкрили у Чернівцях. А прості чернівчани побачили, як мільйони наших з вами податків ховаються за ювілейною ширмою і буквально закопуються у землю...

Нагадаємо, на встановлення цього флагштоку виділили понад 10 млн грн. Напередодні Кабмін своїм розпорядженням виділив додаткових 4,5 млн. гривень на облаштування флагштоку у Чернівцях. Гроші виділили, як субвенцію на розвиток інфраструктури.

"Капітальний ремонт (благоустрій) частини території парку КП “Парк Жовтневий” на вул. Сидора Воробкевича з влаштуванням оглядового майданчика і встановленням флагштоку Державного прапора України", - йдеться у повідомленні. Втім, це аж нік не пришвидшило роботи і не покращило якість робіт. До самого останнього моменту перед відкриттям флагштоку тут кипіла робота і робітники уміло маскували недоробки.

Слава Богу, що хоч не впав. Хоча хто таке припускає, той антиукраїнський елемент. Без жартів. Не вірите? Спитайте Богдана Ковалюка. А нам все ж цікаво, на що ж конкретно вирачені ці шалені мільйони і хто “щасливий” підрядник цих робіт. А вам цікаво?

Фото МБ

Верхні фото - читачів порталу БукІнфо (с)


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації