Чому Клічук і Бойко не хочуть ставати частиною піару оборудок команди Осачука

Лиш ліниві не зауважили, що на процесії з нагоди відкриття дороговартісного флагштоку не було Клічука і Бойка. Мовляв, таким чином вони продемонстрували свою нелояльність до влади.

Давайте ввімкнемо критичне мислення і подумаємо над тим, хто справді хотів би бути причетним до тієї напрочуд дивної конструкції, вартістю понад 15 мільйонів гривень, яка більше нагадує місце археологічних розкопок? Про це йдеться у дописі сторінки “Все про всіх” у соціальній мережі Фейсбук.

Очевидно, що ні голова обласної ради, ні міський голова не виявили бажання брати участі в цьому чудернацькому дійстві. Проте, якщо рідномістянські помийні інфобачки опублікували цілі тиради з цього приводу, можна сміливо стверджувати, що Осачук і його вірна команда страшенно ображені.

До прикладу, перший заступник голови ОДА - Богдан Ковалюк (більше відомий в народі як лобіювальник безглуздих тунелів) є фігурантом трьох кримінальних справ. Але ж, удостоївся ордену «За заслуги»! (Від редакції БукІнфо: Станом на 29 серпня Указу Президента щодо нагородження Ковалюка ще не було, хоча голова ОДА Осачук нещодавно підтвердив, що таки подав свого першого заступника на нагородження, як успішного куратора президентської програми “Велике будівництвао” на Буковині). А причиною нагороди є дві недобудовані дороги й кілька шкіл, які так і не стали придатними до експлуатації аж за рік часу. А щодо флагштоку, то на другий день вже стало помітно, що конструкція є аварійною. Як таке могло статись під пильним керівництвом всевидячого тунельного експерта - загадка! До слова, в нас є ще один експерт з ремонту доріг - Мінько, який нещодавно був затриманий за хабар у 600 тис. грн. Співпадіння?

Ще однією заступницею Осачука є Наталія Гусак, яку вважали людиною Клічука. Проте ключове слово тут «ваажали», бо голова ОДА дуже ображений на чинного міського голову, через що, подейкують, зруйнувались дружні стосунки між Наталею Борисівною та Романом Васильовичем. Словом, іншого від свити Сергія Дмитровича ми і не очікували.

До заступників губернатора належить і давня членкиня ЄС - Ірина Ісопенко, але ми не будемо нагадувати, в яких стосунках перебуває команда зелених і солідарних. Всі і так все знають.

Ой, ледь не забули написати про найінтелктуальнішого «зама» - Артура Мунтяна. Тут - без коментарів взагалі…

Колишній директор «Чернівецького Променя» - Роман Скигар теж заступник Осачука. А ще - чоловік сестри Оксани Продан - Тетяни.

Не зважаючи на те, що голова ОДА по вертикалі підпорядковується “зеленим”, він не приховує своїх товариських і бізнесових відносин із сім‘єю Проданів. І найсмішнішим в цій ситуації є те, що дружина центрального рідномістянина є однією з ключових осіб у опозиційній до президента партії - «Удар». "Рідне місто" воно таке! Кому рідне а кому й не дуже, йдеться у публікації Фейсбук-сторінки “Все про всіх”.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації