Бойко повернув громаді комунальне майно на території обласної дитячої клінічної лікарні, яке облрада часів Мунтяна надала комерційній структурі

Голова Чернівецької обласної ради підписав угоду про розірвання договору оренди приміщення на території ОКНП «Чернівецька обласна клінічна дитяча лікарня». Рішення щодо цього озвучив Олексій Бойко кілька днів тому.

Наразі майно повернуть у використання дитячому обласному закладу охорони здоров’я. Про це йдеться на сторінці голови обласної ради у Фейсбук.

Приміщення планують відремонтувати та використовувати для надання комплексних медичних послуг в одній установі та покращення якості обстежень маленьких пацієнтів.

Це приміщення на території обласної дитячої клінічної лікарні повернуто до обласної комунальної власності. Фото Фейсбук

Також на наступну сесію виносять питання щодо приєднання земельної ділянки до території лікарні.

Довідково: цей комунальний об’єкт надали в оренду приватній структурі рішенням керівництва Чернівецької обласної ради попереднього скликання, яким керував Іван Мунтян.

Водночас, як повідомив у коментарі кореспондентові БукІнфо Олексій Бойко, Чернівецька обласна рада готує ще два судових позова щодо повернення майна територіальної громади в обласну комунальну власність. Зокрема, за словами Бойка, мова йде про нежитлову будівлю рятувальної станції у селі Ожеве на Сокирянщині та нерухоме майно гараж площею 122,3 кв.м огорожа та ворота по вул.Кошового,21-А у Чернівцях.


Коментарі:
Більше новин по темі: