Апеляційний суд скасував відсторонення Артура Мунтяна від посади

6 червня Шевченківський районний суд Чернівців відсторонив Артура Мунтяна від посади заступника начальника Чернівецької ОДА (ОВА). Втім, апеляційний суд скасував цю ухвалу, відтак підозрюваний повернувся до роботи в ОВА. Про це у коментарі МА АСС повідомила Наталя Соколовська, прессекретарка обласної прокуратури.

Також вона зазначила, що минулого тижня підозрюваному продовжили до 5 серпня обов’язки щодо запобіжного заходу, які раніше діяли до 4 липня.

Фото: МА АСС

Йдеться про такі зобов’язання:

– прибувати до слідчого прокурора, слідчого судді, суду за першою вимогою;

– не відлучатися з населеного пункту, в якому він проживає, без дозволу слідчого прокурора чи суду;

– повідомляти про зміну свого місця проживання чи роботи;

– утриматися від спілкування з іншими учасниками кримінального провадження;

– здати свій паспорт та документи для виїзду за кордон – носити електронний засіб контролю.

За даними слідства, Артур Мунтян, разом з іншими службовими особами адміністрації та головою благодійного фонду, екс-гендиректором обласної клінічної лікарні Сергієм Бродовським, розтратили частину ввірених Чернівецькій ОВА автомобілів швидкої медичної допомоги, переданих міжнародними партнерами з Італії, як гуманітарну допомогу українському народу. Слідчі мають беззаперечні докази, що 5 із 23 вказаних транспортних засобів використовувались не за цільовим призначенням, а для надання приватних послуг з метою отримання прибутку.

Як з’ясували оперативники СБУ, гендиректор лікарні вимагав плату від хворих за перевезення автомобілями швидкої допомоги, що належать закладу. Це був, так би мовити, родинний «бізнес», оскільки водій – рідний брат зловмисника.

Правоохоронці зафіксували факт вимагання 16 тис. грн від буковинця за транспортування його з Чернівців до Ужгорода і затримали родича посадовця після розрахунку за цю послугу просто на території лікарні.

1 липня стало відомо про ще одну аферу Бродовського: йому повідомили підозру у заволодінні благодійними лікарськими засобами з-за кордону на суму понад 1 млн. грн. Екс-посадовця знову взяли під варту.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації