Поліцейський з Чернівців став лауреатом акції «Герой-рятувальник року»

Нагадаємо, 12 липня під час сімейного відпочинку на річці майор поліції Борис Козарійчук врятував чоловіка, який тонув. Правоохоронець витягнув його з води і надав першу домедичну допомогу до приїзду лікарів. У день свого професійного свята рятувальники вручили поліцейському відзнаку.

Урочисті заходи, присвячені Дню рятівника відбулися в Чернівцях 17 вересня за участі керівництва органів влади і правоохоронних структур краю та співробітників обласного управління ДСНС.

Звертаючись із вітальним словом до керівництва та особового складу Служби порятунку, начальник ГУНП в Чернівецькій області Руслан Дударець висловив вдячність за сумлінне виконання службового обов’язку й самовідданий порятунок людей від пожеж, стихійних лих та інших надзвичайних ситуацій.

Начальник ГУНП в Чернівецькій області Руслан Дударець

Також керівник буковинської поліції вручив начальнику обласного управління ДСНС і двом його підлеглим відзнаки за співпрацю.

Вже традиційно, в день свого свята співробітники ДСНС відзначають тих, хто героїчно рятує життя інших людей, не будучи рятувальником за фахом. Майор поліції Борис Козарійчук, який влітку попередив загибель чоловіка на воді, став лауреатом акції «Герой-рятувальник року». Відпочиваючи на березі річки, поліцейський почув крики відпочивальників про допомогу, миттєво зреагував і кинувся у воду рятувати чоловіка, якого несла сильна течія. Вже на березі правоохоронець надав потерпілому домедичну допомогу і привів його до тями.

Начальник обласного управління ДСНС Сергій Михайлюк подякував майору поліції Борису Козарійчуку за небайдужість і відважність та вручив Орден рятівника.

Начальник обласного управління ДСНС Сергій Михайлюк вручив майору поліції Борису Козарійчуку Орден рятівника

Коментарі:
Більше новин по темі: