На узбіччі дороги на Буковині застрягла фура з 17 тоннами тушонки: стоїть уже третій день. Поліція каже, що з документами все нормально, проблему вирішують

У поліції прокоментували ситуацію з навантаженою тушонками фурою, яка застрягла на узбіччі дороги у селі Червона Діброва на Буковині.

Детальніше про цей випадок у коментарі molbuk.ua розповіла начальниця відділу комунікації поліції Чернівецької області Кароліна Маришева.

За словами речниці поліції, наразі ситуацію вирішили і тушонки уже прямують на процес наклеювання етикеток – власне, як це і було передбачено. З документами ж насправді все в порядку, тушонка не "ліва". Уся проблема була у порушенні логістичних ланцюжків.

"З водієм та фірмою, яка відправила тушонки, уже спілкувалася поліція. У них є всі необхідні документи, - зазначає Кароліна Маришева. - Просто питання з логістикою дало десь збій. Хтось десь на якомусь етапі не спрацювався. Фірма замовила перевізника для транспортування товару, а також уклала договори з іншим підприємством на Буковині, яке мало поклеїти етикетки на ці тушонки. Після цього товар мали відвезти до іншої області".

Як перевізник потрапив у Червону Діброву та умудрився там застрягнути – на підприємстві не знають. Припускають, що міг хибно спрацювати навігатор, додає речниця поліції.

А щодо того, що поліція начебто не витягнула застряглу фуру, то ситуація насправді така:

"Так просто цю вантажівку витягнути було неможливо. Для цього потрібно було перевантажувати товар. Проте спочатку поліції потрібно було перевірити відповідність усіх документів. Наразі відповідність цих документів перевірили, все в порядку. Тож уже невдовзі тушонки поїдуть до іншої області".

На Буковині у селі Червона Діброва Глибоцької громади на узбіччі дороги застрягла фура з 17-ма тоннами тушонки.

Про це molbuk.ua повідомили місцеві мешканці.

За їхніми словами, вантажівка стоїть там від суботи, 30 квітня. Мовляв, водій не впорався з керуванням, з’їхав у кювет і тепер не може виїхати. Приїжджала вчора, 1 травня, поліція, проте витягувати фуру не поспішає: з’ясувалося, що там є проблеми з документами – чи то на саме авто, чи на вантаж. Тому, за словами мешканців, у поліції заявили, що фуру витягнуть тоді, коли приведуть до ладу документи.

"Ми самі не знаємо достеменно, що там відбувається, - зазначають співрозмовники. – Наскільки відомо, фура їхала з Тернополя. Везла 17 тонн тушонки до Енергодару. Але опинилася чомусь у Чернівцях, бо мали клеїти якісь етикетки. Потім ніби в Глибоку вона мала заїхати на одну фірму. Проте у Глибоці дали "відбій", що вони до того нічого не мають. У результаті фура поїхала через Червону Діброву, бо у нас тут хороші дороги. Вочевидь, водій заблукав, не впорався з керуванням і з’їхав у кювет. Відтоді так і сидить тут той бідний чоловік. Він простий водій. Його вже й із роботи звільнили. Але він все одно сидить і чекає, що йому прийдуть на допомогу".

Зрозуміло одне: тушонка – точно не гуманітарна допомога.

"Це не волонтерська допомога, - кажуть місцеві. - Там нерозбериха повна. Взагалі незрозуміло, що це. Але вже точно розуміємо, що це якийсь "лівак". Але хто на тому мав заробити і куди воно мало йти, що з тим мало бути, - незрозуміло. Тут деякі місцеві люди вже думають забирати ту тушонку на фронт, бо ж пропаде…"

Люди просять допомогти розібратися у ситуації. Журналісти МБ звернулися за роз'ясненнями до поліції.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації