На Буковині упродовж вихідних рятувальники ліквідували 58 пожеж

1 з 4

ЛЮДЕ, А ЩО Ж ДАЛІ БУДЕ?

Тепла погода упродовж вихідних днів посприяла тому, що більшість пожеж сталося на відкритій території. Рятувальники Буковини 47 разів виїжджали на ліквідацію пожеж сухої трави та очерету, усі ці пожежі були зумовлені необережним поводженням з вогнем невстановлених осіб.

Так, 9 квітня у селі Зелений Гай Новоселицької ОТГ Чернівецького району виникла пожежа. Там горіли суха трава та очерет. Оскільки загорання сталося на околиці населеного пункту, місцеві жителі помітили пожежу вже тоді, коли вогонь охопив 5 га сухої рослинності.

Люди викликали рятувальників, які ліквідували пожежу в тих межах, в яких застав на момент прибуття. Внаслідок пожежі згоріли суха трава та очерет.

Фото ДСНС

10 квітня рятувальники з міста Вашківці виїжджали на ліквідацію пожежі сухої трави у селі Бабине Вашківецької ОТГ. Площа пожежі становила 2,5 га. Трава загорілася неподалік лісового масиву, тому за умови подальшого розповсюдження полум’я, існувала загроза перекидання вогню на ліс.

Фото ДСНС

Щоб цього не сталося, рятувальники оперативно ліквідували пожежу на площі 2,5 га, не дозволивши вогню поширитись далі. Полум’я знищило суху траву.

Як повідомляє Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області, окрім пожеж на відкритій території, двічі вогнеборці ліквідовували пожежі в автомобілях та дев’ять пожеж – у житловому секторі області.

Фото ДСНС

Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації