Танки, HIMARS та просунуті системи ППО: Байден оголосив про додаткову військову допомогу Україні

США планують виділити Україні ще 800 млн доларів військової допомоги. Вона міститиме додаткові поставки реактивних систем залпового вогню HIMARS, а також просунуті системи ППО, артилерію та боєприпаси.

Про це заявив президент США Джо Байден під час пресконференції саміту НАТО. За його словами, офіційно про надання підтримки США оголосять уже найближчим часом.

"Ми підтримуватимемо Україну стільки, скільки буде потрібно", – заявив президент США.

"Найближчими днями ми плануємо оголосити про виділення Україні понад 800 мільйонів доларів, включно з просунутими системами ППО, додатковими артилерією та боєприпасами, контрбатарейними радарами, додатковими боєприпасами для вже переданих Україні реактивних систем залпового вогню", – сказав Байден.

Загалом допомога, за словами президента США, включає близько 140 тисяч протитанкових систем, понад 600 танків, майже 500 артилерійських систем, понад 600 тисяч снарядів, а також розвинених реактивних систем залпового вогню HIMARS, корабельних систем та систем ППО, пише Обозреватель.

За його словами, з початку повномасштабної війни США надали Україні допомогу на 54 млрд доларів. У тому числі близько 12 млрд. доларів – у вигляді зброї. "Ми підтримуватимемо Україну стільки, скільки буде потрібно", – заявив президент США.

Раніше генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що країни Альянсу не мають обмежень щодо постачання озброєння Україні. Перед організацією стоїть головне завдання – допомогти Києву.

Також на саміті члени НАТО затвердили комплексний пакет допомоги Україні. Країни висловили готовність підтримувати нашу країну у війні з Росією стільки, скільки потрібно.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації