«Не робіть цього, вони вб’ють мене»: пасажирка літака Ryanair переказала діалог Протасевича з бортпровідником

Одна з пасажирок літака Афіни — Вільнюс авіакомпанії Ryanair переказала діалог білоруського опозиційного блогера Романа Протасевича з бортпровідником перед примусовою посадкою в Мінську.

У себе в Instagram Stories жінка опублікувала фото і відео з літака і аеропорту в Мінську.

«Протасевич сказав бортпровіднику: «Не робіть цього, вони вб’ють мене. Я біженець». Той відповів: «Ми змушені, у нас немає вибору», — зазначила вона.

Також вона розповіла, що в аеропорту Мінська до пасажирів ставилися як до ув’язнених.

Фото: raselle_gr / Instagram

У неділю, 23 травня, в аеропорту Мінська здійснив екстрену посадку пасажирський лайнер авіакомпанії Ryanair, що прямував з Афін до Вільнюса. Літак посадили через повідомлення про мінування, вибуховий пристрій в результаті не знайшли.

Рейсом летів співзасновник білоруського опозиційного телеграм-каналу Nexta Роман Протасевич, якого відразу після посадки затримали в аеропорту Мінська.

Сам Протасевич в Білорусі оголошений в міждержавний розшук, а також внесений в перелік причетних до терористичної діяльності.

Телеграм канал Nexta активно вів трансляції та допомагав скоординувати білоруські протести проти диктаторського режиму Олександра Лукашенка, які спалахнули в країні після фальсифікованих президентських виборів в серпні 2020 року.


Коментарі:
Більше новин по темі: