Байден переміг на виборах в США, але Трамп не здається

НАРЕШТІ? /

Представник Демократичної партії та колишній віце-президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден здобув перемогу на виборах президента США. Він отримав 273 голоси виборників.

Про це повідомляє CNN.

Демократ отримав понад 270 голосів виборників, які потрібні для перемоги на президентських виборах. У чинного президента США Дональда Трампа - 213 голосів.

Про перемогу Байдена повідомляє й інформагентство Associated Press. За його даними, лідер демократів перемагає з результатом 284 голоси вибірників. Трамп же отримав 214.

Крім того, NBC і Edison Research також віддають перемогу главі Демократичної партії після підрахунку голосів у Пенсільванії. Оголосив про перемогу Байдена і телеканал Fox News.

Згодом Байден особисто заявив, що переміг на виборах президента США

Кандидат від демократів Джо Байден заявив, що переміг на виборах президента США.

Про це повідомляє Reuters.

Байден також сказав, що для нього честь бути обраним американцями на пост президента.

Також Байден закликав американців до спокою і єдності.

Зазначимо, голосування на всезагальних виборах в США відбулося 3 листопада. Понад 100 мільйонів американців проголосували на виборах достроково через пандемію коронавірусу. Оскільки частина виборців голосувала поштою, то підрахунок результатів триває довше, ніж зазвичай.

Нагадаємо, розрив між Трампом та Байденом був мінімальним.

Крім того, джерела в оточені президента США говорять, що Трамп не планує визнавати поразку на виборах, поки не вичерпає всі юридичні інструменти.

Чинний президент США і кандидат на цю посаду від Республіканської партії Дональд Трамп стверджує, що в Пенсильванії незаконно отримали десятки тисяч голосів на виборах президента.

Про це він написав у своєму Twitter.

«Десятки тисяч голосів були незаконно отримані після 20:00 у вівторок [3 листопада — ред.], у день виборів, що повністю і легко змінило результати в Пенсильванії та кількох інших штатах, де результат був хитким, як на лезі бритви. Окремо зазначу, підрахунок сотень тисяч голосів не було дозволено спостерігати…», — написав Трамп.

Джо Байден (Фото: REUTERS / Kevin Lamarque)


Коментарі:
Більше новин по темі: