Ткаченко анонсував створення центру боротьби з пропагандою Росії

НАРЕШТІ! /

В Україні з'явиться Центр протидії російській дезінформації. Він може запрацювати вже у березні цього року.

Про це заявив міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко під час онлайн-семінару «Протидія дезінформації: європейські підходи і стандарти», передає УНІАН у вівторок, 16 лютого.

«Зараз йде підбір команди і затверджується концепція. Ми сподіваємося, що цей центр почне роботу вже у березні», – сказав Ткаченко.

За його словами, центр буде орієнтований на співпрацю з українськими неурядовими організаціями і буде протистояти російській пропаганді. Зараз налагоджується контакт з колегами з Латвії в сфері стратегічних комунікацій, а також аналогічними центрами в інших країнах ЄС, і зокрема, Фінляндії.

Крім того, міністр додав, що зараз почалася програма координації дій між Мінкультури та Міністерством цифрової трансформації щодо проєкту медіаграмотності.

«Рухаючись цими двома напрямками у співпраці з РНБО, Офісом віцепрем'єр-міністра з євроінтеграції, МЗС, Мінцифри, сподіваємося найближчим часом відповісти на ті виклики, які нам дає, в першу чергу, російська пропаганда. Ми плануємо працювати разом з організаціями з перевірки фактів заради синхронізації дій і створення спільної платформи для того, щоб можна було не тільки виявляти факти фейків і маніпуляцій, а й протидіяти їм за допомогою позитивних українських наративів», – розповів Ткаченко.

За його словами, також в планах Мінкультури – створити онлайн-музей російської пропаганди.


Коментарі:
Більше новин по темі: