Кіномистецький центр імені Миколайчука буде на балансі управління культури Чернівецької міськради. Але проблеми не зникли...

ХТО ЗАХИСТИТЬ МИКОЛАЙЧУКА? /

Кіномистецький центр імені Івана Миколайчука став комунальною бюджетною установою, його передадуть на баланс управління культури Чернівецької міськради. Відповідне рішення ухвалили депутати на сесії, передає ІА АСС.

За словами Юлії Сафтенко, начальниці управління культури, після передачі центру на баланс управління культури можуть виникнути проблеми з опаленням приміщення.

«Зараз ситуація мега-критична. Складається все таким чином, що підрядник й департамент містобудівного комплексу та земельних відносин наразі передають кіномистецький центр на баланс управління культури. Там є кілька моментів, які зараз підрядник виправляє і з дня на день всі ці формальні процедури завершаться. Однак, на вулиці вже мінусова температура, тому я би просила заздалегідь домовитися з Теплокомуненерго, щоб воно опалювало цю установу. До передачі будівлі на баланс опалюванням займався підрядник, після передачі він уже до того нічого не матиме», - розповіла Юлія Сафтенко.

Посадовиця зазначила, що за умови економії, опалювання кіномистецького центру вартуватиме 2,5 мільйони гривень на рік.

Також Юлія Сафтенко розповіла, що згодом буде оголошено конкурс на керівника установи.


Коментарі:
Більше новин по темі: