14 грудня у Чернівцях відбудеться вебінар щодо підтримки ініціатив регіонів у новому грантовому сезоні Українського культурного фонду

14 грудня о 14.00 годині Департамент соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Чернівецької міськради організовує у Чернівцях вебінар щодо підтримки ініціатив регіонів у новому грантовому сезоні Українського культурного фонду.

Український Культурний Фонд у новому грантовому сезоні приділяє велику увагу підтримці регіонів та локальних ініціатив. Зокрема, завданням нової конкурсної програми «Культура. Регіони» є посилення культурної та туристично-пізнавальної привабливості регіонів та генерування нових локальних конкурентоспроможних культурних продуктів.

Експерти Українського Культурного Фонду проведуть вебінар для усіх зацікавлених організацій, діячів та представників культурного осередку Чернівецької міської територіальної громади, які хочуть реалізувати свої регіональні ініціативи за підтримки УКФ.

Учасники вебінару дізнаються про:

🔹 нові можливості та напрямки підтримки регіонів та громад у новому грантовому сезоні
🔹 конкурсну програму «Культура. Регіони» та ЛОТ «Регіональна ініціатива Чернівці»
🔹 фінансування конкурсних програм і лотів та формати співпраці з Фондом.
🔹правила участі у конкурсних програмах УКФ (хто може податися, як готувати проєктні заявки на конкурсну програму, терміни подачі тощо).

Отже, 14 грудня, 14.00 година. Онлайн-вебінар на платформі ZOOM за посиланням: https://us06web.zoom.us/j/87089589053


Коментарі:
Більше новин по темі: