У тюрму на 2,5 роки за хабар посадили начальника бюро технічної інвентаризації з Кельменців. Він - депутат від "Слуги народу" у селищній раді

Чернівецька обласна прокуратура оскаржила в апеляційному порядку вирок Хотинського районного суду, яким начальника бюро технічної інвентаризації, обвинуваченого у підбуренні до надання неправомірної вигоди (ч.4 ст.27,ч.2 ст. 15, ч.1 ст. 369 КК України), було виправдано.

Чернівецький апеляційний суд підтвердив доводи прокурора, скасував вирок суду першої інстанції та ухвалив новий - посадовця засуджено до 2 років 6 місяців позбавлення волі, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

За результатами судового розгляду встановлено, що будучи керівником комунального підприємства вказаний громадянин одержав від приватного підприємця 1000 доларів США неправомірної вигоди за вирішення питання зі службовими особами інспекції архідбудконтролю в Чернівецькій області щодо прийняття декларації про початок виконання будівельних робіт об’єкту нерухомості комерційного призначення та неповернення даної декларації.

Чоловіка взяли під варту із зали суду.

Як стало відомо БукІнфо з достовірних джерел, засуджений посадовець також є депутатом від партії "Слуга народу" Кельменецької селищної ради.


Коментарі:
Більше новин по темі: