У Дністровському районі судитимуть посадовця однієї з ОТГ, який отримав 2000 доларів хабара за махінації із землею та нерухомим майном

До суду скеровано обвинувальний акт щодо начальника відділу земельних відносин однієї з ОТГ у Дністровському районі, який одержав неправомірну вигоду за вплив на прийняття рішення уповноваженою особою (ч. 3 ст. 369-2 КК України).

За даними слідства, посадовець вимагав та одержав від громадянина 2000 доларів США та 5000 гривень за вплив на сільського голову, депутатів сільської ради, службових осіб органів державної влади щодо позитивного вирішення питання про одержання у користування земельної ділянки, зміни цільового призначення нерухомого майна та безперешкодного оформлення необхідних документів.

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Фото пресслужби обласної прокуратури

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури здійснювали слідчі ГУ Нацполіції в Чернівецькій області, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області ДСР Нацполіції України.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації