У Чернівцях податківці ліквідували підпільний цех з виготовлення горілчаного фальсифікату

1 з 4

ГУБИТЬ ЛЮДЕЙ НЕ ПИВО /

Працівники податкової поліції Головного управління ДФС у Чернівецькій області спільно з працівниками ВПК в Чернівецькій області ДКП НП України, викрито «підпільний цех» з виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів, які в подальшому мали реалізовуватися на території області.

Безакцизний алкоголь пропонували оптом та вроздріб за ціною значно нижчою від ринкової, через мережу Інтернет. Нелегальне виробництво мешканець області розмістив в одному з приміщень гаражного кооперативу міста – розповів заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області полковник податкової міліції Сергій Грамчук.

Під час обшуку з незаконного обігу вилучено 1670 пляшок фальсифікованої горілки відомих брендів з підробленими марками акцизного податку України; близько 500 літрів прозорої рідини із різким запахом спирту, засоби для виготовлення фальсифікованих лікеро-горілчані виробів. Орієнтовна вартість вилученого складає понад 500 тис. грн.

За фактом незаконного виготовлення алкогольних напоїв шляхом відкриття підпільного цеху до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про вчинення кримінального правопорушення, що кваліфікується за ч.2 ст. 204 КК України, - повідомляє ГУ ДФС у Чернівецькій області.

 

 

 

 


Коментарі:
Більше новин по темі: