Судитимуть буковинця, який підробив на фірмі свого батька трудовий договір співробітнику для виїзду за кордон

Чернівецька окружна прокуратура передала до суду обвинувальний акт стосовно громадянина, який організував незаконне переправлення осіб через держкордон з використанням підробленого документа (ч. 3 ст. 358, ч. 3 ст. 332 КК України).

За даними слідства, житель Чернівців, будучи відповідальним за підбір, працевлаштування та оформлення водіїв на підприємство свого батька, підробив трудовий договір з громадянином України призовного віку, що давало чоловіку право безперешкодно виїхати за кордон. За свої послуги одержав 6 000 доларів США.

При спробі перетнути держкордон за підробленим трудовим договором через МПП «Порубне», 08 квітня 2022 року, прикордонники викрили так званого «водія».

У ході досудового слідства у підприємця, з яким були укладено недійсний трудовий договір, вилучено та передано на потреби ЗСУ три транспортні засоби: «Mercedes-Benz 609D», «Mercedes-Benz 814D», «Iveco 65C17».

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі ГУНП у Чернівецькій області за оперативного супроводу головного оперативно-розшукового відділу 31 прикордонного загону та Управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області ДСР Нацполіції України.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації