Справа про «відкат» у 600 тис. грн: на ремонті доріг Буковини: стали відомі прізвища підозрюваних посадовців

Журналістам ТРК "Чернівці" з власних джерел стало відомо, кому з посадовців у справі про отримання «відкату» у сумі 600 тис. грн Служба Безпеки України повідомила про підозру. Про це йдеться на сторінці ТРК "Чернівці" у Фейсбук.

Отже це:

- заступник начальника управління, начальник відділу капітального та поточного ремонту доріг Чернівецької ОДА Юрій Мінько;
- заступник начальника Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Андрій Мельничук;
- директор ТОВ “ТехБудМеханізація” Андрій Кінещук;
- Андрій Карвацький, який, за даними слідства, був у цій схемі посередником.

Нагадаємо, до протиправної діяльності причетні декілька посадовців одного з управлінь облдержадміністрації, обласної служби автодоріг та представники афілійованої комерційної структури. Учасники схеми вимагали й отримали від підрядника 600 тис. грн «відкату» з перерахованих бюджетних грошей за виконаний ремонт доріг.

Для «узаконення» оборудки зловмисники уклали фіктивні угоду та акти про надання послуг з підконтрольною фірмою-посередником.
Раніше повідомлено про підозру було лише одному з організаторів протиправної схеми, але слідство довело, що учасники оборудки діяли у складі організованої злочинної групи.

За інформацією органів досудового розслідування, у розмові із підприємцем-підрядником посадовець повідомив про можливість організувати перемогу в майбутніх тендерних закупівлях. Своє сприяння він оцінив у 600 тисяч гривень неправомірної вигоди та застеріг, що у випадку відмови подальшу співпрацю буде припинено.

Для завуальованого отримання цих грошей посадовець організував злочинну групу з чітким планом дій. Зокрема, зловмисники підготували фіктивні документи, за якими підприємець нібито отримав послуги від підконтрольної їм фірми на 600 тисяч гривень. Після зарахування коштів на рахунок фірми, їх мали перевести у готівку та поділити між членами злочинного угруповання.

За цією схемою правопорушники планували й надалі отримувати від підприємця неправомірну вигоду у розмірі 10-15% від загальної суми договорів на виконання будівельних робіт та послуг, - інформує Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації