Привласнення понад 600 тис. грн бюджетних коштів, виділених на ремонт вуличного освітлення на Буковині – повідомлено про підозру посадовцю міськради та ФОПу

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури викрито та повідомлено про підозру посадовцю Чернівецької міської ради та фізичній особі-підприємцю у заволодінні бюджетними коштами, підробленні та використанні підробленого офіційного документа (ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 366, ч.ч. 2, 3, 4 ст. 358 КК України).

Як повідомляє пресслужба обласної прокуратури, за даними слідства, посадовець за попередньою змовою з фізичною особою-підприємцем незаконно заволоділи бюджетними коштами, виділеними на капітальний ремонт системи вуличного освітлення у Чернівцях. З метою реалізації злочинного умислу уклали фіктивний договір оренди телескопічних автопідіймачів для виконання підготовчих робіт, достовірно знаючи що вони уже виконані. Як наслідок, вказаними особами було привласнено понад 600 тис. грн бюджетних коштів.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюють слідчі СУ ГУНП у Чернівецькій області за оперативного супроводу Управління СБ України в Чернівецькій області.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації