Під Одесою розстріляли кримінального авторитета "Паню", який займався контрабандою сигарет із Молдови в Україну і з України в Румунію

У місті Рені Одеської області нібито застрелили кримінального авторитета Василя Паніогло ("Паня"). Він отримав вогнепальне поранення грудної клітки та голови.

Про це пише Обозреватель. Як повідомляється, інцидент стався ще у понеділок, 7 червня, в готелі "Парма".

"О 17:01 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що о 16:30 в готелі "Парма" отримав вогнепальне поранення грудної клітки та голови Паніогло Василь Григорович. Він був госпіталізований у лікарню у важкому стані. Однак через годину в лікарні повідомили про його смерть", – йдеться у повідомленні.

Паніогло нібито входив до організованого злочинного угруповання (ОЗУ) Олега Попеску на прізвисько Румун

Як уточнило видання, Паніогло нібито входив до організованого злочинного угруповання (ОЗУ) Олега Попеску на прізвисько Румун. Воно, як вказано в матеріалі, з 2000-х контролює Придунав'я.

"Основні напрями діяльності його угруповання – вирощування і контрабанда марихуани, контрабанда сигарет із Молдови в Україну і з України в Румунію, вимагання у бессарабських фермерів, рейдерські дії в аграрному секторі регіону", – йдеться в матеріалі.

Як пише "Думська", минулого року в Рені здійснювали замах на життя ще одного "авторитета" цього ОЗУ – Віталія Вариводи на прізвисько "Кип'яток". Чоловіка поранили, коли він виходив зі спортзалу. Кілер, який під'їхав на автомобілі BMW, стріляв із бойового пістолета. У Вариводи були вогнепальні поранення ноги і грудної клітки, але він вижив.

У 1990 і 2000 роках "Паня" був членом злочинного угруповання Василя Маріянчука на прізвисько "Бухгалтер". Банда Маріянчука, як пише видання, скоїла кілька гучних замовних вбивств: головного редактора "Вечірньої Одеси" Бориса Дерев'янка, голови Одеського господарського суду Бориса Віхрова, президента компанії "Біпа-Мода" Аркадія Табачника, соратників і друзів ексмера Одеси Едуарда Гурвіца, Сергія Варламова та Ігоря Свободи.

інцидент стався ще у понеділок, 7 червня, в готелі "Парма"." Тут отримав вогнепальне поранення грудної клітки та голови кримінальний атворитет "Паня"

Коментарі:
Більше новин по темі: