На Буковині за отримання 2000 євро хабара судитимуть інспектора Чернівецького прикордонного загону

СПОКУСЛИВА КОНТРАБАНДА /

На Буковині за одержання 2000 євро хабаря судитимуть інспектора Чернівецького прикордонного загону

За процесуального керівництва військової прокуратури Чернівецького гарнізону до суду направлено обвинувальний акт відносно інспектора прикордонної служби одного з відділів прикордонної служби Чернівецького прикордонного загону за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 368 КК України).

Як інформує пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону, за даними слідства, хабар у розмірі 2000 євро призначався прапорщику за надання громадянину службової інформації: розстановку, часові проміжки перебування, відсутність прикордонних нарядів та несення служби військовослужбовцями прикордонного загону задля переміщення 40 ящиків тютюнових виробів через державний кордон України до Румунії.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювало Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Хмельницькому, оперативний супровід – відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ в Чернівецькій області.


Коментарі:
Більше новин по темі: