На Буковині судитимуть злочинне угрупування, яке створило міжнародний канал нелегальної міграції (ФОТО)

Уродженець Пакистану створив та очолив злочинну групу, яка займалася незаконним переправленням іноземців до країн Європейського Союзу. До складу угруповання залучив двох громадян України – жителів Чернівецької та Черкаської областей.

Фото Чернівецької обласної прокуратури

За винагороду у сумі від 3 000 до 18 000 доларів США організатор обіцяв іноземцям безперешкодний перетин кордону. Нелегальними послугами користувались переважно громадяни Республіки Пакистан та Афганістану. Іноземці прибували на територію України офіційно. Їм винаймали житло та готували до подальшого перетину лінії державного кордону, в обхід пунктів пропуску.

Доставляли мігрантів легковим транспортом до прикордонної зони на території Чернівецької області. Висаджували їх неподалік лінії розмежування державного кордону України та Республіки Румунія. Далі, у пішому порядку супроводжували до місця незаконного перетину кордону.

Упродовж серпня минулого року учасники злочинної групи намагались незаконно переправити через державний кордон України 12 осіб. Організатор злочинної групи перебуває у міжнародному розшуку.

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт стосовно двох учасників організованої групи за фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).

Заходи з викриття здійснювали слідчі СУ спільно з співробітниками відділу міграційної поліції ГУНП у Чернівецькій області, за матеріалами Чернівецького прикордонного загону.

Фото Чернівецької обласної прокуратури


Коментарі:
Більше новин по темі: