На Буковині судитимуть колишнього працівника міліції, який збував фальшиві документи суворої звітності

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області завершили досудове розслідування відносно місцевого жителя, який продавав посвідчення водія з незаконно держаними голографічними захисними елементами та пенсійні посвідчення.

Як повідомляє ТУ БЕБ у Чернівецькій області, слідством встановлено, що нелегальну схему організував колишній працівник міліції зі спільником. Чоловік знаходив клієнтів через перевірених осіб. Оплату приймав особисто готівкою. Вартість підробок коливалась від 150 до 200 Євро. Особливий попит мали фальшивки, що нібито видавались підрозділами системи МВС.

Під час проведення обшуків за місцем проживання фігуранта правоохоронці вилучили майже 20 тис. доларів США та 4 тис. євро, доручення, посвідчення та інші документи, що мають ознаки підробки, чорнові записи, мобільні телефони.

Буковинцю оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 199, ч. 3 ст. 358 Кримінальним кодексом України. Стосовно нього обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, обвинувальний акт направлено до суду.

Оперативний супровід здійснювали працівники Чернівецького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України. Процесуальне керівництво – Чернівецька обласна прокуратура.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації