На Буковині начальнику одного з районних управлінь Держпродспоживслужби повідомлено про підозру в отриманні хабара

ЛИПКІ РУЧЕНЯТА /

Начальнику одного з районних управлінь Держпродспоживслужби у Чернівецькій області повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди. За даними слідства, посадовець вимагав та одержав від приватного підприємця 8 800 гривень неправомірної вигоди за видачу дозвільних документів та експертних висновків щодо безпечності продуктів харчування без проведення відповідних лабораторних досліджень.

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури цьому керівнику повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, та в одержанні неправомірної вигоди за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду дій з використанням наданого йому службового становища (ч. 2 ст. 369-2 та ч. 3 ст. 368 КК України).

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюють слідчі ТУ ДБР у місті Хмельницькому. Оперативний супровід –Управління стратегічних розслідувань у Чернівецькій області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України.  


Коментарі:
Більше новин по темі: