ДБР завершило досудове розслідування щодо незаконних порубок лісу у Сторожинецькому і Путильському лісових господарствах

А на Буковині слідчі Теруправління ДБР Хмельницького завершили досудове розслідування ще двох справ щодо незаконних порубок стосовно двох працівників Путильського лісового господарства та одного співробітника Сторожинецького лісового господарства.

У першій справі, у 2020 році провідний інженер відвів 1,8 га площі для здійснення поступової рубки на території заказника місцевого значення «Зубровиця», що належить до ділянок заповідного фонду. Проте чинним законодавством такі рубки заборонені.

Знаючи це, його керівник все одно підписав лісорубні квитки.

Через це було незаконно зрубано 827 дерев різних порід, серед яких ялини, ялиці, бук, клени, сосни.

У другій справі, протягом травня - липня 2021 року майстер лісу Сторожинецького лісгоспу «допустив» незаконну рубку дерев невідомими особами.

Загалом, дії вказаних працівників лісгоспів Буковини завдали державі збитків на суму у майже 3,5 млн гривень. Обвинувальні акти направлено до суду.

Екскерівник Путильського лісового господарства обвинувачується у перевищенні службових повноважень, що спричинили тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 365 КК України); колишній провідний спеціаліст - у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки охоронюваним державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України); майстер лісу Сторожинецького лісового господарства - у службовій недбалості (ч. 1 ст. 367 КК України).


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації