$30 000 хабаря: на якій стадії слідство по справі голови облпрофради Барабаха?

СПУСКАЮТЬ НА ГАЛЬМАХ?!

Резонансна справа про хабар у особливо великих розмірах трохи притихла. Нагадаємо, що трапилось: 18 вересня 2021 року було зафіксовано факт отримання хабаря в особливо великих розмірах головою Чернівецької обласної ради профспілок Володимиром Барабахом і його спільником, за інформацією БукІнфо, яку пізніше підтвердили правоохоронці. Власні джерела повідомили ЗМІ про хабар у розмірі $30 000 США. Але згодом поліція та прокуратура спростували цей факт та проінформували, що йдеться про 30 000 грн.

Як повідомили у відділ комунікації поліції Чернівецької області, правоохоронці зафіксували факт передачі коштів посадовцям від приватного підприємця. Голови профспілок вимагали у буковинця 30 тисяч гривень за сприяння у наданні в оренду дитячого оздоровчого табору в обхід стандартної процедури оформлення.

Журналісти ТРК "Чернівці" зателефонували до прокуратури, аби дізнатись на якій стадії слідство, оскільки це вже не перша резонансна справа про хабарництво за минулий рік. І якщо про це не писати, ймовірно, що все так і залишиться таємницею для чернівчан. А посадовці не отримають свої заслужені 7 років за ґратами, які обіцяють у прокуратурі. Та що найгірше, і далі обійматимуть посади, і продовжуватимуть збагачуватись за рахунок корупційних дій.

Отже, як телеканалу розповіли в обласній прокуратурі, про підозру голові Чернівецької обласної ради профспілок повідомили. Наразі тривають слідчі дії, про які розголошувати заборонено. Та скільки вони триватимуть – невідомо нікому.

Тому чекаємо інформації від правоохоронців та «тримаємо руку на пульсі».

Читайте на цю тему:

На хабарі "погорів" новий голова Чернівецької обласної ради профспілок Володимир Барабах - джерело БукІнфо

"Не підтверджуємо і не спростовуємо" - Обласна поліція відреагувала на публікацію БукІнфо про ймовірний хабар нового голови Чернівецької облпрофради Володимира Барабаха

Стало відомо, хто став другим фігурантом кримінальної підозри разом з головою облпрофради Барабахом


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації