Затримані на Буковині: студенти іноземці масово ринули з України до ЄС

Прикордонники відділу «Порубне» та «Фальків» Чернівецького прикордонного загону, цими вихідними, затримали дві групи нелегальних мігрантів.

Так, вчора, 13 червня, за допомогою тепловізора, прикордонний наряд відділу «Порубне» виявив групу невідомих осіб, що прямувала в бік кордону. Аби затримати правопорушників в заданий район вибула група реагування, яка надалі за кілька десятків метрів до українсько-румунського кордону затримала трьох іноземців.

Як повідомляє пресслужба Чернівецького прикордонного загону, порушниками виявилися громадяни Марокко – двоє чоловіків та одна жінка, віком від 20 до 23 року. Прикордонники з’ясували, що вони прибули в Україну легально та навчалися в одному з харківських вишів.

Фото Чернівецького прикордонного загону

Ще одну групу студентів-нелегалів, того ж дня затримали прикордонники відділу «Фальків». Інформацію про появу незнайомців у прикордонні повідомив місцевий мешканець, який бачив, як в бік кордону прямувало троє іноземців.

На затримання невідомих негайно висунулись група реагування. За 30 метрів до кордону наряд затримав спочатку одного, а згодом ще двох чоловіків. Ними виявилися громадяни Ефіопії віком від 17 до 26 років. Як не дивно, двоє правопорушників являлися студентами з Харкова, один з яких навчався на авіатора. Відносно наймолодшого порушника кордону то до України хлопець прибув легально чотири дні тому.

Всіх іноземців доставлено у пункт тимчасового утримання Чернівецького прикордонного загону та притягнення до відповідальності за ч.2 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Заходи щодо встановлення всіх обставин правопорушень тривають.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації