Двох іноземців-нелегалів, які заблукали у Карпатах, від переохолодження та смерті врятували українські прикордонники

В ніч з 14 на 15 лютого прикордонники відділу «Фальків» затримали двох громадян Алжиру. У переддень до цього охоронці кордону даного підрозділу отримали випереджувальну інформацію від офіцерів відділу внутрішньої та власної безпеки по 31 прикордонному загону, щодо можливої появи незаконних мігрантів.

Перевіряючи лінію державного кордону та прилеглу територію одній з пошукових груп вдалось вийти на слід двох невідомих.

Чоловіків з явними ознаками переохолодження та втомою прикордонники виявили серед лісу, в межах прикордонної смуги. Зі слів затриманих вони декілька днів блукали лісами Карпат. А тому зустріч з українськими прикордонниками була доволі теплою та радісною для знесилених іноземців.

Як вдалося з’ясувати пізніше, «горе-туристами» виявились громадяни Алжиру 27 та 26 років. Чоловіки прибули до України цілком легально, з метою навчання в одному зі столичних вишів у листопаді минулого року. Жодних документів у затриманих при собі не було, хто вони та куди направлялися стало відомо з їхніх слів.

На даний час «фіктивні студенти» знаходяться в пункті тимчасового тримання 31 прикордонного загону, відносно яких з’ясовуються всі обставини правопорушення. Подальшу долю іноземців вирішуватиме суд.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації