Віталій Мельничук від імені всіх свободівців Буковини привітав краян з 30-річчям Декларації про Державний суверенітет України

ЗІ СВЯТОМ, ДРУЗІ! /

30 років пройшло від прийняття Декларації про державний суверенітет України.

Три десятиліття перемог і розчарувань, здобутків і втрат, випробувань і звершень.

На жаль, досвід українського державотворення, через втрату пильності українців, для багатьох владників впродовж років Незалежності Украї ни став сходинкою для свого особистого злочинного збагачення.

Саме через байдужість мільйонів наших співвітчизників на 30-му році Незалежності держави наші земляки розпорошені по світу і до цього часу українська нація не зуміла стати на повний зріст і гучно заявити на увесь світ про свою справжню Незалежність, Самовизначеність, Соборність та правову відповілальність тих, хто впродовж цих років зловживав владою.

Маємо всі разом не спостерігати, а діяти для справжнього утвердження Української Соборної Самостійної правової держави щоб українці змогли реально стати господарями своєї землі і розбудовувати успішну квітучу Україну!

Від всіх свободівців Чернівецької області щиро вітаю всіх краян з 30-літнім ювілеєм прийняття Декларації про державний суверенітет України!!!

Голова Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"

Віталій МЕЛЬНИЧУК


Коментарі:
Більше новин по темі: