З магазинів зникли "Мівіна", Coca-Cola, "Чернігівське", "Чумак", "Сандора": що з ними сталося

Через повномасштабне вторгнення Росії в Україну багато виробників залишилися на окупованих територіях або повністю чи частково втратили потужності. У зв'язку з цим з українських магазинів зникли деякі відомі бренди, серед яких "Чумак", "Артемсіль", "Сандора", "Мівіна", "Чернігівське", Coca-Cola та інші популярні бренди.

Про це повідомляє Асоціація рітейлерів України (RAU), пише Обозреватель.

"Трапляється й таке, що в когось знищені ланцюги поставок, а хтось втратив склади постачальників-імпортерів. Як результат, призупинка виробництва, постачання, вихід з ладу потужностей та інші ситуації, що призводять до дефіциту та потреби рітейлерів шукати альтернативних виробників" , – йдеться в матеріалі.

Зазначається, що серед зниклих з прилавків українських магазинів брендів багато відомих у всій країні. Наприклад, сіль від "Артемсолі". Вона вироблялась у Соледарі Донецької області, нині ж виробництво призупинено через бойові дії.

Також з торгових точок, серед інших, зникли:

— соуси "Чумак", що вироблялися в Каховці Херсонської області – виробництво опинилося на тимчасово окупованій території

— напої та снеки від "Сандора" (Sandora, Садочок, Pepsi, 7UP, Mirinda, Mountain Dew, Lipton Ice Tea, Хрусteam, Lay's тощо) вироблялися в Миколаївській області – виробництво опинилося на тимчасово окупованій території

— напої Coca-Cola (Coca Cola, Sprite, Fanta, Schweppes, Burn, Bonaqua, Добрий, Rich), що виготовлялися у с. Велика Димерка на Київщині – виробництво призупинялося через пошкодження внаслідок обстрілу, проте вже відновлюється

— продукція "Мівіна" (локшина швидкого приготування, соуси, спеції), що вироблялися у Харкові – виробництво призупинено

— пиво від AB InBev EFES ( Чернігівське, Рогань, Янтар, Staropramen, Stella Artois, імпорт: Bud, Corona Extra, Stella Artois, Hoegaarden, Leffe), що вироблялися в Чернігові, Харкові, Миколаєві – виробництво призупинено через обстріли.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації