У Канаді через аномальну спеку могли загинути близько 1 млрд морських тварин

У зв’язку з аномальною спекою у Канаді, де температура у деяких регіонах сягала 49,5 градусів, могли загинути близько 1 млрд морських тварин.

Про це повідомляє НВ з посиланням на The Guardian.

Морський біолог з Університету Британської Колумбії Крістофер Харлі зазначив, що на узбережжі в районі Ванкувера він побачив як велика кількість морських тварин — мідій, равликів, морських зірок, молюсків — була фактично зварена у гарячій воді.

За словами науковця, «берег хрумтів», тобто скрізь лежало багато порожніх раковин мідій, а не наступати на мертвих тварин було просто неможливо.

Харлі стверджує, що за допомогою інфрачервоних камер йому вдалося зафіксувати температуру вище 50 градусів вздовж берега.

Масова загибель молюсків тимчасово вплине на якість води, оскільки мідії та молюски допомагають фільтрувати воду та створювати умови для інших видів морських тварин.

Також є дані про мертвих риб та устриці.

За словами Харлі, кількість мідій може відновитися відносно швидко (протягом двох років). При цьому інші види, як, наприклад, морські зірки, будуть відновлюватися довше.

Нагадаємо, у Канаді різко зросла кількість смертей. Влада каже, що це через аномальну спеку

Влада канадської провінції Британська Колумбія повідомила про 719 випадків раптової смерті, що втричі перевищує показники, які зазвичай фіксують у регіоні. Ці смерті пов’язують з аномальною спекою.


Коментарі:
Більше новин по темі: