З 1 квітня по 23 травня в магазинах «Тайстра» та «Норма» проходить дитяча екологічна акція лояльності «JoyKis»

Джойки - це маленькі створіння, які піклуються про чистоту нашої планети, а сама акція розрахована на дітей та їх батьків.

Картки із унікальними героями Джойками видаються відвідувачам магазинів за виконання певних умов у спеціальних саше, а вже згодом самі герої оживають в смартфонах дітвори за допомогою спеціального додатку доповненої реальності. В кожному такому пакеті знаходиться одна картка з героєм, яку можна не тільки оживити в смартфоні, а також і розмалювати.

Для гри з Джойками використовується безкоштовний мобільний додаток JoyKis, який можна скачати в Googleplay або Appstore.

Всього є 24 героя, які дитина може зібрати в одну колекцію у спеціальному альбомі.

Кожна Джойкa доносить соціально важливу інформацію в ігровій формі про те, як правильно сортувати сміття, адже правильно відсортоване сміття - вже не сміття, а ресурси для подальшої обробки та використання.

Механіка акції проста: акційна ціна 1 картки всього 0,99 грн., яку отримує покупець магазину за суму чеку в розмірі 99 грн. За кожний крок даної суми в чеку – покупець отримує можливість придбати додаткову картку за акційною ціною.

Крім цього за кожний товар-партнер в чеку купець може придбати додаткову картку за 0,99 грн.

Таким чином в одному чеку може бути декілька карток по акційній ціні. Повна ціна картки без акційних пропозицій – 20 грн та продається як звичайний товар.

Для того щоб картки було зручно збирати – створено спеціальний альбом, який можна придбати в магазинах. Крім карток та альбомів в магазині також є спеціальний комплект не медичних захисних масок Joykis. Всього їх 4 види по кожному класу героїв.

Joykis в ігровій формі навчають дітей, батьків та всіх жителів України сортувати сміття. Наші міста стануть чистіше, важливо щоб діти з дитинства навчились сортувати сміття.

Давайте зробимо нашу планету чистішою разом!

* пресреліз компанії


Більше новин по темі:
Коментарі: