В Алчевську окупанти видали Джонні Деппа та Ештона Кутчера за дідів-героїв СРСР

Російські окупанти не перестають дивувати межами свого розуму. Вони видали голлівудських зірок нашого часу – акторів Джонні Деппа та Ештона Кутчера за дідів-героїв Другої світової війни в СРСР. За "даними" представниками країни-агресора, знаменитості захищали Алчевськ у Луганській області. Більше того, згідно з інформацією загарбників, артисти воювали під псевдонімами "Бабанін Микола Андрійович" та "Липовенко Петро Миколайович", відповідно, пише Обозреватель.

Фото "зірок-захисників СРСР" опублікував на своїй сторінці у Facebook Павло Диба. Він показав банер, який окупанти встановили на Луганщині. На білборді представлені молоді американські актори з написом "Герої Радянського ордена слави".

"Прямо і не знаю, як це прокоментувати... Але хтось це робить і хтось у це вірить...! Отже: Ештон Кутчер та Джонні Депп – нові супергерої суперсрани!" – написав Диба.

Треба зауважити, що крім того, що обидва актори корінні американці, народилися вони значно пізніше закінчення Другої світової війни. Так, зараз Джонні Деппу 58 років, а Ештону Кутчеру – 44.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації