У Білорусі ворона вкрала гроші у... злодія (ВІДЕО)

СПРАВЕДЛИВІСТЬ Є! /

У білоруських Костюковичах на вулиці трапився курйозний випадок. До поліції звернувся хлопець, заявивши, що в нього поцупили грощі. Камери відеоспостереження показали, що крадіжку здійснила ворона. Однак на додачу з'ясувалося, що й сам юнак крадій, адже перед цим здобув гроші злочинним шляхом.

Про це повідомляє ТСН з поилання на пресслужбу МВС Білорусі.

"Курйозний випадок стався в Костюковичах. В оперативно-чергову службу звернувся 18-річний хлопець. Він розповів, що необачно залишив свій рюкзак на лавці біля магазину і на кілька хвилин відлучився, а коли повернувся, побачив, що з рюкзака зникла обкладинка від паспорта, в якій знаходилися 150 рублів", - повідомили в МВС.

Розкрити злочин допомогли записи з камер відеоспостереження. На них чітко видно, як ворона підлетіла до лавки і, огледівши вміст рюкзака, забрала обкладинку паспорта і зникла.

Однак під час проведення слідчих дій, з'ясувалося, що ці гроші не належали хлопцеві, а потрапили до його рук злочинним шляхом. За два дні до інциденту він поцупив 300 білоруських і 600 російських рублів у 52-річної жінки. Крадій встиг витратити лише половину цієї суми, решту - забрала ворона.


Коментарі:
Більше новин по темі: