Встановлення камер фіксації у центрі Чернівців, демонтаж МАФів та фінансова допомога чернівчанам: що прийняв Виконком

Сьогодні, 21 червня, відбулось чергове засідання Виконавчого комітету Чернівецької міськради. За що голосували та які важливі рішення прийняли, - розповів очільник міста Роман Клічук у Фейсбук, пише ТРК Чернівці.

Влада міста продовжує боротися з незаконно встановленими літніми майданчиками і МАФами. За словами Романа Клічука, невдовзі демонтують тимчасові споруди, встановлені без дозволів за адресами: Зарожанська 15-Б, Героїв Майдану 45, Головна 205-А, Комарова 33.

Також затвердили фінансовий план КП «Міськсвітло» на 2022 рік. Він передбачає суттєве зростання дохідної частини від діяльності підприємства, що дозволить йому розвиватися на користь усієї Чернівецької тергромади.

Виконавчий комітет прийняв рішення про виділення матеріальної допомоги громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах, у розмірі 133 тис грн.

Також виділили одноразову грошову допомогу медикам, які захворіли на COVID-19 під час виконання своїх професійних обов‘язків. Окрім того, прийняли рішення допомогти грошима чернівчанці, майно якої постраждало від пожежі.

Також вирішили доповнити перелік локацій з автоматичною фіксацією адміністративних порушень. Йдеться про перехрестя вулиць Небесної Сотні та Героїв Майдану, адже саме на Проспекті водії найчастіше її перевищують.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації