У скандальних управлінських компаній в Чернівцях виконком забере приміщення, які їм дістались "на шару"

БУМЕРАНГ /

У скандальних управлінських компаній в Чернівцях виконком забере приміщення, які їм дістались безкоштовно, без будь-яких законних підстав.

У Фейсбук керівник департаменту ЖКГ Чернівецької міськради Григорій Прохоренко написав наступне: "Стосовно управлінських компаній, надаю інформацію щодо конкурсу по управителям будинків, які вони виграли в 2018 році, а саме додаток №1 до конкурсної документації, де чітко прописано які саме роботи має виконувати управитель. Цей же додаток, але під номером 4 також був в складі договору, які підписували управителі.

Отже це офіційна інформація, якою ви можете керуватись, для того щоб вимагати від управителя виконання ним своїх зобов'язань, і відповідно готувати акти претензії, якщо щось не виконується. Крім того, на наступний виконком готуємо рішення про скасування попередніх рішень, де управлінським компаніям було безкоштовно передано комунальне майно, всупереч вимогам закону. Отже, ці приміщення ми маємо намір передати в оренду.

До речі схема передачі цим компаніям приміщень по договору співпраці була настільки цікавою, що вони навіть за комунальні послуги не платили. Мова йде про ТОВ "Єврокомунбуд" та ТОВ "Порядок в домі".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Коментарі:
Більше новин по темі: