У Prozorro відзначили п’ять найкращих закупівель січня. Серед них тендер управління освіти Чернівецької міськради

ТАК ТРИМАТИ! /

Щомісяця Prozorro відзначає п`ять успішних закупівель держзамовників, які відбулися в електронній системі. Переможців визначають за поєднанням низки критеріїв: велика кількість учасників на торгах, їхня запекла конкуренція на аукціоні та висока економія коштів платників податків.

Цього разу переможців визначали серед усіх конкурентних закупівель, договір у яких був укладений у січні 2020 року. Чемпіонами серед держзамовників стали органи управління та лікарні Маріуполя, Чернівців, Бердянська та Павлограда, а також Укрпошта. Вони провели найбільш економні та ефективні закупівлі.

Як зазначає сайт Prozorro, управління освіти Чернівецької міської ради купували 170 тисяч кілограмів хліба й батона на майже 4,5 мільйони гривень. На торги прийшли 4 учасники й аукціон збив пропозиції головних конкурентів майже на мільйон гривень.

Цікаво, що переможець аукціону, ФОП Ротар запропонував продати хліб за мільйон гривень рівно. Але не надав обґрунтування аномально низької ціни. Тож договір підписали із наступним учасником, Чернівецьким хлібокомбінатом. Його пропозиція –– 2,6 мільйона, тобто близько 15 гривень за кілограм. Посилання на тендер тут.


Коментарі:
Більше новин по темі: