У Чернівцях в результаті інвентаризації виявили 145,5 гектарів вільних земель. Тепер щонайменше 2900 учасників бойових дій зможуть отримати землю під забудову - мер Клічук

Ключові дані від інвентаризації землі, що охопила 4 883 гектари (трохи більше ніж 30% площі міста). 145,5 гектарів – саме стільки вільних земель виявили та сформували для індивідуальної житлової забудови. Це більш ніж актуально, адже дозволить задовольнити право учасників бойових дій на отримання ділянок. Завдяки інвентаризації щонайменше 2900 учасників бойових дій зможуть отримати землю.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Чернівців Роман Клічук.

За його словами, 88,3 гектарів інвентаризованої території використовувались для комерційних цілей без документів, тобто вони не приносили надходжень у бюджет громади. Плата за таку землю орієнтовно становить 70 млн гривень в рік.

137 гектарів земельних ділянок сформували для будівництва багатоквартирних житлових будинків (у межах Садгірського району).

У майбутньому продаж таких ділянок через аукціон потенційно може принести в бюджет понад 1,1 млрд гривень.

153 гектари сформували під влаштування нових закладів освіти, фізичної культури та спорту, рекреаційних територій.

Попереду ще клопітка робота із затвердження результатів інвентаризації депутатами міськради, укладання договорів, підготовки та проведення аукціонів. Але впевнений, спільними зусиллями депутатського корпусу та Департамент урбаністики та архітектури ЧМР зможемо зробити все, щоб місто могло заробляти. Це важливо, адже потрібно фінансувати видатки, пов’язані з війною, ремонтувати мережі, покращувати інфраструктуру, - наголосив Роман Клічук.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації