У Чернівцях працюють над будівництвом першого тимчасового містечка для переселенців, яке зможе прийнятий 1500 людей - Роман Клічук

Містечко для переселенців. Через війну і обмеження капітальних видатків місто не може будувати нові дороги та громадські простори. Але вже зараз ми готуємо проєкти відбудови Чернівців, а також долучаємося до вирішення глобальних викликів, з якими зіштовхнулась Україна.

Одним з них є питання тимчасового житла для тисяч людей, що залишились без дому, - написав у Фейсбук міський голова Чернівців Роман Клічук.

Він подякував Департаменту урбаністики та архітектури ЧМР і Василю Зазуляку за активну роботу над створенням тимчасового житла в Чернівцях, а саме: підбір земельних ділянок, перемовини з виробниками, міжнародними партнерами та профільними фахівцями.

Серед них, зокрема, мер Чернівців назвав команду одного з найвідоміших архітекторів України Slava Balbek їх проєкт тимчасового житла RE:UKRAINE.

“Попередньо для першого центру громадського поселення, що зможе прийняти 1500 мешканців, розглядають локацію на вулиці Карбулицького. Спільними зусиллями переможемо”, - написав міський голова Чернівців.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації