Стало відомо, як "запроданці" розкрадали бюджетні гроші за шахрайськими схемами: платили з бюджету за МАФи, яких не було

У Чернівцях чиновники розкрадали кошти громади, фальсифікуючи документи про демонтаж МАФів. Як повідомляє управління порядку та контролю за благоустроєм Чернівецької міської ради у Фейсбук, вони, спільно з нинішнім Департаментом урбаністики та архітектури, а також відділом контрольно-перевірочної роботи міської ради виявили, що в теперішній час на території міста встановлені деякі МАФи, а при детальній перевірці з’ясовано, що вони ніби-то ще в 2020 році ліквідовані за кошти громади.

У повідомленні, зокрема, зазначається, що колишній склад посадовців Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин «нашвидкоруч» якраз наприкінці виборчих перегонів в 2020 році уклав з одним із чернівецьких приватних підприємств угоди на демонтаж ряду незаконно розміщених МАФів та будівельних конструкцій (законно обраний мер Олексій Каспрук у цей час був відсторонений "запроданцями" від виконання своїх обов"язків, - БукІнфо).

За декілька днів до угод були долучені документи про ніби-то виконання всіх робіт і передачу всього майна на збереження в КП «Чернівецьке тролейбусне управління». На підставі цих документів одразу були перераховані кошти на рахунок цієї приватної компанії.

Натомість посадові особи КП «ЧТУ» пояснили, що більшу частину ніби-то демонтованих МАФів і будівельних конструкцій ніколи не бачили і на відповідальне зберігання не приймали, а деякі на території підприємства є, але були доставлені туди декілька років тому.

Також з’ясовано, що в деяких випадках самі власники майна, яке підлягало демонтажу, власними силами демонтовували свої об’єкти і вивозили на власні території. Але по документах тепер значиться, що вони зберігаються на території ЧТУ і за це місто ще й заплатило кошти.

Матеріали перевірки передано в органи Національної поліції, якою 18.11.2021р. по даному факту зареєстровано кримінальне провадження та розпочато слідчі дії.


Коментарі:
Більше новин по темі: