Рада буде продовжувати роботу попри всі спроби «Команди Михайлішина», «Рідного міста» та «Народного контролю» її зірвати", - мер Чернівців Клічук

ОЦІНКА МЕРА /

У багатьох чернівчан, які дивились сьогодні трансляцію сесії міської ради, виникло відчуття дежавю. Безглузді пусті промови заради піару, популістичні заяви, відверті провокації – увесь цей набір трюків поганенького балаганного актора сьогодні знову продемонстрували деякі депутати.

Мені дуже прикро, що вони маніпулюють ще й мешканцями громади, використовуючи останніх у своїх брудних іграх, - написав міський голова Чернівців Роман Клічук на своїй сторінці у Фейсбук, підбиваючи підсумок сьогоднішньої сесії міської ради.

Він запевняє, що рада цього скликання не перетвориться на цирк, оскільки, за його словами,  "є раціональна, конструктивна більшість, і ми будемо продовжувати роботу попри всі спроби колег з «Команди Михайлішина», «Рідного міста» та «Народного контролю» її зірвати".

Клічук зазначив, що сьогодні міська рада прийняла кілька важливих рішень.

 

 

"По-перше, затвердили нову структуру виконавчих органів міської ради – це міцне підґрунтя для кардинальних змін в організації процесу управління містом. По-друге, прийняли Положення про нове управління комунікацій – воно розпочне свою роботу 6 квітня. Це буде перезавантаження діалогу влади і громади, і ми справді налаштовані на повну відкритість і прозорість. По-третє, ми вже вкотре «розгрібаємо» наслідки рішень центральної влади, яка вводить чимраз жорсткіші карантинні обмеження, а жодної допомоги підприємцям при цьому не пропонує. Увесь тягар таких рішень лягає на органи місцевого самоврядування", - вважає міський голова Чернівців.

Звичайно, ми не могли не прийняти рішення на підтримку підприємців Калинівського ринку, хоча це і мінус до бюджету громади.

Досвід перших сесій доводить, що можна за день і більше 60 питань роглянути. Тож судіть самі, в кого з депутатів які пріоритети, - зазначив Роман Клічук. 

Свої негативні враження про деструктивну роботу запроданців у Ратуші на своїй сторінці у Фейсбук висловила також секретар міської ради Марина Кирилюк:

 


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації