Президент торговельної палати США в Україні Енді Хандер відвідав Чернівці

Президент торговельної палати США в Україні Andy Hunder (другий з ліва) вчора, 17 вересня, з робочим візитом відвідав Чернівці. Результатом візиту стала домовленість про співпрацю, перспективні проєкти з Енді Хандером та Тетяною Прокопчук.

Мер Чернівців Роман Клічук на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що вчора мав "надзвичайно приємну нагоду познайомитися з Президентом Американської торговельної палати в Україні Енді Хандером”.

Міський голова Чернівців зазначає, що Торговельна палата США в Україні - це найвпливовіша неприбуткова організація, яка об‘єднує найдорожчі бренди та найбільші компанії світу. Також він додає, що співпраця з їх представництвом в Україні - це стратегічний маркер, сигнал для інвесторів, гарантії відкритості бізнесу в місті.

“Незабаром Чернівці долучаться до успішних міст, де з‘являться компанії світового масштабу, а громада отримає не лише нові послуги та переваги, але й прозорі умови податкової політики та конкуренції, котрі стимулюють розвиток інвестиційного клімату в регіоні”, - написав очільник міста.

Торгова палата США (United States Chamber of Commerce, USCC) — найбільша у світі некомерційна лобістська організація, що представляє інтереси багатьох ділових і торгових організацій. Не є органом федерального уряду Сполучених Штатів.


Коментарі:
Більше новин по темі: