Підрядники запевняють чернівчан, що ремонт вулиці Кармелюка завершать ще до нового року

Значна частина «вбитої» вулиці Устима Кармелюка давно очікувала якісного ремонту. Минулого року тут розпочали роботи, однак зусилля і наміри зробити все якнайкраще традиційно вперлися у численні проблеми.

Сьогодні про ці та інші особливості ремонту вул. Кармелюка розповіли міський голова Чернівці Роман Клічук, керівник Департаменту інфраструктури та благоустрою Чернівецької міськради Григорій Прохоренко, керівник підрядної організації «Євродор» Ігор Мхітарян та начальник Управління капітального будівництва та ремонту доріг Департаменту інфраструктури та благоустрою Андрій Вакарюк.

Роман Клічук розповів, що вул. Кармелюка була запроєктована у 2020 році, а самі роботи розпочалися восени: «Всі довго чекали завершення цього ремонту. Я прошу вибачення, що так вийшло, особливо перед жителями цієї багатостраждальної вулиці. З роботами тут спішили до попередніх виборів, восени, що звісно не варто було робити, перед зимою. Цього року роботи на цій вулиці стартували у квітні, але вже в травні були зупинені. Коли проаналізували проектно-кошторисну документацію, виявилося, що вона не була погоджена з «ЧернівціГазом». Не було враховано, що треба замінювати газові мережі та мережі «Водоканалу». Тому, щоб знову не переривати цю вулицю через кілька місяців, пішли на домовленості з «Водоканалом» та «ЧернівціГазом» та замінили труби. Власне тому ми вносили зміни до документації, це зайняло багато часу. Нараз роботи тривають, укладають асфальт, домовленості з підрядником є і вони зроблять все найближчим часом».

Коментує керівник Департаменту інфраструктури та благоустрою Чернівецької міськради Григорій Прохоренко

Як розповів керівник Департаменту інфраструктури та благоустрою Чернівецької міськради Григорій Прохоренко основа від вул. Руданського до вул. Герцена вже влаштована. Зараз проводиться кілька робіт одночасно, зокрема замінюють водопровідну мережу від вул. Герцена до вул. Довбуша.»

Начальник підрядної організації «Євродор» Ігор Мхітарян повідомив, що всі роботи на вул. Кармелюка завершать до цього Нового року.

Ми докладаємо всіх зусиль для завершення ремонтних робіт. На даний час укладаємо основу дорожнього покриття. Через тиждень, максимум півтора, ми плануємо завершити укладати нижній шар асфальтобетону та продовжити роботи по облаштуванню бордюрів і перейдемо до тротуарів. Щодо проїзду то від Герцена до Руданського забезпечимо вже до кінця місяця, – зазначив Ігор Мхітарян.

Начальник Управління капітального будівництва та ремонту доріг Департаменту інфраструктури та благоустрою Андрій Вакарюк каже, що на даний час зауважень немає, погода проведенню робіт сприяє, а підрядник вкладається у запланований графік робіт.

Тож на місці руїн таки буде сучасна дорога і тротуари, на які так довго чекали чернівчани.

Альона ЧОРНА для БукІнфо (с)
Фото авторки


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації