Ми йдемо правильним шляхом і обов'язково втілимо всі обіцянки, які давали на виборчих перегонах, – Роман Клічук про 100 днів на посаді мера Чернівців

1 з 9

РУБІКОН ПЕРЕЙДЕНО /

Сьогодні у Центрі культури «Вернісаж» пройшла прес-конференція міського голови Чернівців Романа Клічука та його заступників – Василя Зазуляка, Юрія Лесюка, Євгеній Маховікова та Ігоря Крохмаля. Йшлося про «100 днів роботи Чернівецької міської ради».

– 100 днів пройшло швидко. Я впевнений що всі хотіли б аби за цей час ми відремонтували всі фасади біг, зробили ремонт усіх доріг, але наше місто в такому стані що за 100 днів навести порядок нереально. Але за цей час ми також зробили багато. Ми зробили більшість в міській раді. У нас є 4 партії, які об'єдналися в більшість. Переконаний, що всі ми є однодумцями. Ми ввійшли в курс справи, змінили керівників, ще не завершили зміну всіх керівників, зробимо це в найкоротший період. Ми йдемо правильним шляхом і обов'язково втілимо всі ці обіцянки які давали на виборчих перегонах, – сказав Роман Клічук у вступному слові.

Міський голова зауважив, що він і його заступники з перших днів роботи відмовилися від службового транспорту і вже найближчим часом проведуть аукціон на Ці автомобілі які належать міській раді.

 

Також було повідомлено про процес оновлення влади у структурі виконавчих органів міської ради. Наразі міський голова відповідає за швидке впровадження ефективних рішень у всіх сферах управління містом. Тому формується команда управлінців, які мають успішний досвід. Перед ними на найближчий рік стоять чіткі завдання, які вони повинні виконати.

Чернівці – не острів

Ромак Клічук розповів, що над багатьма питаннями працює особисто. Зокрема над розв’язанням транспортної ізоляції Чернівців.

– Я намагався робити все, аби наше місто перестало бути островом. Я провів перемовини по аеропорту. І з 12 квітня уже відновлюються рейси компанії «МоторСіч» до Києва і назад. Закликаю чернівчан купувати квитки, особисто я з Ігорем Крохмалем придбали квитки на 14 квітня. Полетимо з Чернівців до Києва, а ввечері повернемося назад. Також я проводив перемовини із Укрзалізницею, але наразі через карантин та «червону» зону вони призупинилися. А домовленість про те, щоб збільшити кількість потягів у наше місто.

 

ФК «Буковина» отримає нове дихання

Роман Клічук повідомив, що зробив для збереження та розвитку ФК «Буковина».

– Я вважаю, що наше місто повинно мати свій футбольний клуб і не зважаючи на те, що міськрада цього року не фінансуватиме з бюджету міста ФК «Буковина», я домовився з підприємцями щодо надання матеріальної допомоги команді. Підприємці погодилися за власний кошт утримувати футбольний клуб. Тож я бажаю футболістам тільки перемоги!

 

Про аудити

– Як і обіцяли під час виборів, ми проводимо аудит усієї структури управління містом та комунальних підприємств. У нас створено відділ контрольно-перевірочної роботи. Уже є перші результати. Приміром, за результатами перевірки КП «Спецкомунтранс» матеріали направлені до правоохоронних органів. Наразі проводиться аудит на підприємстві «МісьШеп». До кінця року проведемо аудит на всіх підприємствах міста, - зауважив очільник Чернівців.Також завершено управлінський аудит КП «МТК «Калинівський ринок». Запроваджується розподіл нових (вільних) місць на ринку через аукціон.

 

 

Нові технології вже у Чернівцях

Чернівецький міський голова розповів про запровадження технології «smart city». Мова йде про вирішення проблеми застарілої системи управління містом і зайвої бюрократії. – Ця система працює вже у багатьох містах. Це засіб підвищення прозорості влади та покращення інвестиційного середовища.

 

 

Тому впровадження таких технологій – серед наших пріоритетів, і ми вже зробили перші кроки на цьому шляху. Всі кошти, які будуть йти на реалізацію «smart city» є грантовими та спонсорськими. Кожен зможе побачити, що відбувається в місті, просто відкривши програму. Через «smart city» можна буде записуватися в школу, садочок, перевіряти земельні ділянки, нерухомість, знати хто орендує, сказав Роман Клічук.

Альона ЧОРНА, спеціально для БукІнфо (с)

Фото авторки 


Коментарі:
Більше новин по темі: