Міська влада каже, що МКП «Чернівціспецкомунтранс» починає розвиватися після багаторічного занепаду

МКП «Чернівціспецкомунтранс» - це підприємство, яке починає розвиватися після багаторічного занепаду. Насамперед, хочу подякувати директору підприємства Роману Жулепі. За час його керівництва підприємство перейшло в розряд , яке модернізується, інтегрує ІТ-рішення в процеси надання послуг, здатне на себе заробляти. І це все за досить короткий час.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук пише заступник міського голови Чернівців Ігор Крохмаль.

Про хороші результати потрібно говорити, і хочу відмітити наступні:

- Оптимізація штатного розпису та автоматизація багатьох процесів дали змогу зменшити витрати у середньому у місяць до 100,0 тис. грн., у рік - до 1200,00 тис. грн.
- Запровадження системи обліку на в’їзді на полігон та карток клієнта дали змогу контролювати кількість клієнтів та авто, які заїжджають на полігон, та не допускати несанкціонований та без відповідної оплати в’їзд на полігон. За червень місяць кількість завезених великогабаритних відходів збільшилась на 55%, ремонтних відходів на 62,7 %. Це дозволило збільшити дохідну частину підприємства на 34,5 тис. грн.
- Активно ведеться претензійно позивна робота, дебіторська заборгованість за травень - червень зменшилася на 1165,0 тис. грн., крім того укладені договори реструктуризації на 320,7 тис. грн.
- Ми переглянули вартість, за якою надавалось майно підприємства у користування. Раніше ця вартість була занижена в декілька разів. Зокрема, підприємство надає в користування приватній фірмі сміттєві контейнери. Раніше за використання 698 баків підприємству сплачували згідно договору від 12 до 27 тис.грн у місяць у різні періоди. Зараз ця вартість становить 120 тис.
- Триває підготовка до запровадження сортувальної лінії на підприємстві. Сортувальна лінія - це перший етап будівництва повного циклу переробки відходів. На підприємстві готується відкриття Центру управління відходами, де від чернівчан прийматимуться відсортовані відходи, такі як кольорові метали, скло, картон, великогабаритну побутову техніку, меблі, батарейки та багато іншого.
Фінансовий результат надання додаткових послуг підприємством становить 561,2 тис. грн. у місяць.

Запровадження ефективного менеджменту на підприємстві дає змогу робити підприємство не тільки прибутковим, а й забезпечити ефективний комфорт для чернівчан, що стосується поводження з твердими побутовими відходами.

В свою чергу, потрібно щоб кожен чернівчанин виховував у собі культуру поводження з побутовими відходами, зокрема, це культура сортування відходів та відмова або хоча б зменшення використання поліетилену.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації