Кирилюк спростувала закиди "запроданців", чи справді "ЄА" співпрацює з партією "ОПЗЖ" та впливає на ситуацію у Чернівецькій ТВК

З ПЕРШИХ ВУСТ /

Секретарка Чернівецької міської ради Марина Кирилюк вважає, що у ситуації, яка виникла в Чернівецькій міській ТВК із неможливістю зареєструвати 10-х кандидатів від політичних партій "Команда Михайлішина" та "Рідне місто", винні самі ж представники цих політсил.

Про це посадовиця сказала в ефірі телеканалу "Чернівці", пише molbuk.ua

Ведуча передачі Лариса Сергєєва поцікавилась, чи справді "Єдина альтернатива" впливає на членів ТВК, які не можуть зареєструвати нових депутатів міськради, як про це заявляють представники "Команди Михайлішина". На це Кирилюк дала таку відповідь:

"Говорити можна багато. Але затягування розпочали вони, і вони, в принципі, є причиною того, що зараз відбувається. Питання в тому, що ми свого часу написали заяви, і вони поряд з нами могли так само написати їх. І могли бути зареєстрованими".

Водночас ведуча поцікавилась у секретарки міськради, чи справді "Єдина альтернатива" співпрацює з партією "ОПЗЖ" та впливає на ситуацію в ТВК. Кирилюк відповіла:

"Однозначна відповідь "ні", тому що у складі ТВК немає жодного представника "Єдиної альтернативи".

Як раніше повідомлялося, сьогодні не відбулося засідання Чернівецької міської територіальної виборчої комісії у зв’язку з хворобою голови ТВК. Новий склад виборчої комісії з трьох спроб не зміг зареєструвати новими депутатами міської ради представників партій "Команда Михайлішина" і "Рідне місто".


Коментарі:
Більше новин по темі: