«Команда Михайлішина» оскаржує першу сесію Чернівецької міськради: депутатам почали надходити виклики до суду

ЩЕ НЕ ВЕЧІР? / 

У Чернівцях депутатам міської ради почали надходити повістки про виклик до суду у справі за позовом політичної партії "Команда Михайлішина" щодо оскарження першої сесії Чернівецької міської ради.

Про це депутатка "Єдиної альтернативи" Галина Абрам’юк повідомила на своїй сторінці у Facebook, пише molbuk.ua.

Зокрема, вона опублікувала повістку з викликом до Сьомого апеляційного адміністративного суду на засідання, яке відбудеться 6 квітня у Вінниці.

У документі суд просить депутатку подати в судове засідання всі наявні та раніше не подані докази й зобов’язує повідомити суд про наявність поважних причин неможливості прибуття до суду в разі їх наявності.

Раніше повідомлялося, що у Сьомому апеляційному адміністративному суді (місто Вінниця) 6 квітня відбудеться перше засідання у справі за апеляційною скаргою політичної партії "Команда Михайлішина" до Чернівецької міської територіальної виборчої комісії щодо визнання незаконності проведення першої сесії міськради.

Нагадаємо, у грудні 2020 року представниця партії "Команда Михайлішина" Аліна Олевич подала судовий позов до Чернівецької міської територіальної виборчої комісії з вимогою скасувати реєстрацію новообраних депутатів міської ради та скасувати протокол ТВК щодо скликання першої сесії міської ради.

26 січня 2021 року Чернівецький окружний адміністративний суд відмовив "Команді Михайлішина" у задоволенні цього позову.

Пізніше партія подала апеляцію на рішення суду. 


Коментарі:
Більше новин по темі: