Капітальний ремонт вулиці Хотинської у Чернівцях триватиме до травня 2022 року

Капітальний ремонт вул. Хотинської у Чернівцях фактично розпочався у березні 2021 року. Згідно з договором, термін виконання всіх робіт був встановлений до 1 серпня 2021 року. Як пише Медіа агентство АСС, проте наприкінці липня підрядник повідомив, що повністю роботи на Хотинській завершаться, ймовірно, у жовтні 2021 року.

Сьогодні, 11 січня 2022 року, стало відомо, що підрядна організація просить продовжити термін виконання ремонту до 1-го травня 2022 року у зв’язку з коригуванням проектно-кошторисної документації та відповідними незапланованими роботами попереднім проектом. Про це інформує департамент інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради.

Зазначається, що під час виконання робіт виникли незаплановані проєктом роботи, зокрема, ремонт каналізаційної мережі, збільшення площі основ та твердого покриття, зміна складу суміші органічно-мінерального покриття, нанесення тимчасової розмітки та реконструкція двох мостових переїздів.

«Наразі триває процес коригування проекту – новий проект на експертизі. Вартість додаткових робіт, згідно з пропозицією коригування проектно-кошторисної документації – 13 млн 596 тис 646 грн. У випадку затвердження скоригованої ПКД, загальна вартість нового кошторису складе 218 млн 104 тис 729 грн. Підрядник ж на тендері надав пропозицію на суму 206 млн 30 тис 11 грн.», - додали у департаменті.

Різницю по проєкту фінансуватимуть з міського бюджету.


Коментарі:
Більше новин по темі: